Pateicoties lielajiem piegāžu apjomiem mēs spējam piedāvāt sūtījumu piegādes par zemākām cenām. Mēs sadarbojamies ar pazīstamiem un uzticamiem kurjeru pakalpojumu sniedzējiem.

Piegādes Latvijas teritorijā

Omniva LV

Piegāde Latvijas teritorijā nākamajā darba dienā pēc pasūtījuma paņemšanas. Piegādi veic Omniva kurjerdienests. Piegādi ir iespējams veikt gan uz saņēmēja adresi gan uz Omniva pakomātu. Iespēja piegādāt sūtījumus līdz 40 kg . Sūtījumus ir iespējams izsekot. Nepieciešams izprintēt marķējumu.

Classic LV

Piegāde Latvijas teritorijā nākamajā darba dienā pēc pasūtījuma paņemšanas. Piegādi veic DPD kurjerdienests. Iespēja piegādāt sūtījumus līdz 30 kg. Sūtījumus ir iespējams izsekot. Nepieciešams izprintēt marķējumu.

Venipak

Piegāde Latvijas teritorijā nākamajā darba dienā pēc pasūtījuma paņemšanas. Piegādi veic Venipak kurjerdienests. Iespēja piegādāt sūtījumus līdz 30 kg . Sūtījumus ir iespējams izsekot. Nepieciešams izprintēt marķējumu.

Itella LV

Piegādes Latvijas teritorijā 1-2 darba dienu laikā. Piegādi veic Itella kurjerdienests. Iespēja piegādāt sūtījumus līdz 25 kg. Nepieciešams izprintēt marķējumu. Sūtījumus ir iespējams izsekot. 

Piegādes Baltijas valstu teritorijā

Omniva EE/LT exp./imp.

Piegāde Baltijas teritorijā nākamajā darba dienā pēc pasūtījuma paņemšanas. Piegādi veic Omniva kurjerdienests. Iespēja piegādāt sūtījumus līdz 40 kg . Sūtījumus ir iespējams izsekot. Nepieciešams izprintēt marķējumu gan importa sūtījumiem, gan eksporta.

Classic Baltic

Piegāde Baltijas teritorijā 1-2 darba dienu laikā. Piegādi veic DPD kurjerdienests. Iespēja piegādāt sūtījumus līdz 30 kg. Sūtījumus ir iespējams izsekot. Eksporta sūtījumiem nepieciešams izprintēt marķējumu. Importa sūtījumiem kurjers ierodas ar gatavu marķējumu.

Venipak EE/LT exp./imp

Piegāde Baltijas teritorijā nākamajā darba dienā pēc pasūtījuma paņemšanas. Piegādi veic Venipak kurjerdienests. Iespēja piegādāt sūtījumus līdz 30 kg . Sūtījumus ir iespējams izsekot. Nepieciešams izprintēt marķējumu gan importa sūtījumiem, gan eksporta.

Itella Baltic exp.

Piegādes Baltijas teritorijā 1-3 darba dienu laikā. Piegādi veic Itella kurjerdienests. Iespēja piegādāt sūtījumus līdz 25 kg. Sūtījumus ir iespējams izsekot. Nepieciešams izprintēt marķējumu gan importa sūtījumiem, gan eksporta. 

Economy exp./imp.

Piegāde Baltijas teritorijā 1-2 darba dienu laikā. Piegādi veic TNT kurjerdienests. Iespēja piegādāt sūtījumus līdz 30 kg. Sūtījumus ir iespējams izsekot. Eksporta sūtījumiem nepieciešams izprintēt marķējumu. Importa sūtījumiem kurjers ierodas ar gatavu marķējumu. 

Piegādes Eiropas teritorijā

Omniva EU exp.

Sūtījumu eksports no Latvijas uz Eiropas valstīm. Iespējams nosūtīt sūtījumus ar svaru līdz 30 kg. Sūtījumu paņemšanu veic Omniva kurjerdienests. Sūtījumu piegādi veic UPS kurjerdienests. Nepieciešams izdrukāt marķējumu. Sūtījumus ir iespējams izsekot. Sūtījumi uz Eiropas Savienības muitas teritorijām netiek piegādāti.

Classic exp./imp.

Sūtījumu imports un eksports Eiropas Savienības teritorijā uz vairāk nekā 20 valstīm 2-10 darba dienu laikā. Iespēja piegādāt sūtījumus līdz 30 kg. Piegādi veic DPD kurjerdienests. Eksporta sūtījumiem nepieciešams izprintēt marķējumu. Importa sūtījumiem kurjers ierodas ar gatavu marķējumu. Sūtījumi uz Eiropas Savienības muitas teritorijām netiek piegādāti.

Venipak PL/FI

Sūtījumu eksports un imports uz/no Poliju un Somiju. Iespējams nosūtīt sūtījumus ar svaru līdz 30 kg. Sūtījumu piegādi veic Venipak kurjerdienests. Nepieciešams izdrukāt marķējumu. Informācija par sūtījumu piegādi pēc pieprasījuma.

Itella export/import

Sūtījumu imports un eksports Eiropas Savienības teritorijā 4-8 darba dienu laikā. Iespējams nosūtīt sūtījumus ar svaru līdz 25 kg.  Pasūtījuma transportēšanu Eiropas valstīs veic kompānija GLS Logistics. Ir pieejama sūtījumu izsekošana. Eksporta sūtījumiem ir jāprintē marķējums. Sūtījumi uz Eiropas Savienības muitas teritorijām netiek piegādāti.

Standard exp.

Sūtījumu eksports pa sauszemi Eiropas Savienības teritorijā 4-6 darba dienu laikā. Iespējams nosūtīt sūtījumus ar svaru līdz 40 kg . Paņemšanas tiek veiktas ar vietējo kurjerdienustu. Piegādes tiek nodrošinātas sadarbībā ar kurjeru pakalpojumu kompāniju UPS. Sūtījumus ir iespējams izsekot.  Nepieciešams izdrukāt marķējumu.  Ir iespējams nosūtīt sūtījumus uz Eiropas Savienības muitas teritorijām.

Express saver EU

Sūtījumu eksports ar aviopārvadājumu Eiropas Savienības teritorijā 1-2 darba dienu laikā. Lūdzam ņemt vērā ka uz attālinātām teritorijām sūtījuma piegāde var aizņemt līdz 4 darba dienām. Iespējams nosūtīt sūtījumus ar svaru līdz 40 kg . Paņemšanas tiek veiktas ar vietējo kurjerdienustu. Piegādes tiek nodrošinātas sadarbībā ar kurjeru pakalpojumu kompāniju UPS. Sūtījumus ir iespējams izsekot.  Nepieciešams izdrukāt marķējumu.  Ir iespējams nosūtīt sūtījumus uz Eiropas Savienības muitas teritorijām.

Economy exp./imp.

Sūtījumu eksports un imports pa sauszemi Eiropas Savienības teritorijā 3-5 darba dienu laikā. Iespējams nosūtīt sūtījumus ar svaru līdz 30 kg . Piegādes tiek nodrošinātas sadarbībā ar kurjeru pakalpojumu kompāniju TNT. Sūtījumus ir iespējams izsekot.  Eksporta sūtījumiem nepieciešams izdrukāt marķējumu.  Ir iespējams nosūtīt sūtījumus uz Eiropas Savienības muitas teritorijām.

Avio export

Sūtījumu eksports un imports ar aviopārvadājumiem Eiropas Savienības teritorijā 1-2 darba dienu laikā. Piegādes tiek nodrošinātas sadarbībā ar kurjeru pakalpojumu kompāniju TNT. Lūdzam ņemt vērā ka uz/no attālinātām teritorijām sūtījuma piegāde var aizņemt līdz 4 darba dienām.  Sūtījumus ir iespējams izsekot.  Nepieciešams izdrukāt marķējumu.  Ir iespējams nosūtīt sūtījumus uz Eiropas Savienības muitas teritorijām.

Venipak EU exp.

Sūtījumu eksports uz vairākām Eiropas valstīm. Iespējams nosūtīt sūtījumus ar svaru līdz 30 kg. Sūtījumu piegādi veic Venipak kurjerdienests līdz Lietuvas terminālim un GLS kurjerdienests līdz Jūsu izvēlētajam galamērķim. Izsekošanas informācija ir pieejama. Nepieciešams izdrukāt divus marķējumus.

FX Regional EU

- Piegādes laiks 4-8 darba dienas
- Tiek pieņemtas standarta kartona kastes, kas nav ietītas plēve
- SVARĪGI: Sūtījumu Latvijā paņem vietējais kurjers un nogādā uz Sūti gudri noliktavu
- Pasūtījumu pieteikšana līdz 14:30 Rīga, Daugavpils, Valmiera, Liepāja
- Pasūtījumu pieteikšana līdz 9:30 Aizkraukle, Alūksne, Balvi, Bauska, Cēsis, Dobele, Gulbene, Jelgava,Jēkabpis, Jūrmala, Krāslava, Kuldīga, Limbaži, Ludza, Madona, Ogre, Preiļi, Rēzekne, Saldus, Talsi, Tukums,Ventspils,Ādažu nov., Babītes nov., Baldones nov., Carnikavas nov., Garkalnes nov., Inčukalna nov., Krimuldas nov.,Ķekavas nov., Mālpils nov., Mārupes nov., Olaines nov., Ropažu nov., Salaspils nov., Saulkrastu nov., Sējas nov.,Siguldas nov., Stopiņu nov
- Iekļauta standarta CMR apdrošināšana

FX Connect EU

- Piegādes laiks 4-8 darba dienas
- Tiek pieņemtas standarta kartona kastes, kas nav ietītas plēve
- SVARĪGI: Sūtījumu Latvijā paņem vietējais kurjers un nogādā uz Sūti gudri noliktavu.
- Pasūtījumu pieteikšana līdz 14:30 Rīga, Daugavpils, Valmiera, Liepāja
- Pasūtījumu pieteikšana līdz 9:30 Aizkraukle, Alūksne, Balvi, Bauska, Cēsis, Dobele, Gulbene, Jelgava,Jēkabpis, Jūrmala, Krāslava, Kuldīga, Limbaži, Ludza, Madona, Ogre, Preiļi, Rēzekne, Saldus, Talsi, Tukums,Ventspils,Ādažu nov., Babītes nov., Baldones nov., Carnikavas nov., Garkalnes nov., Inčukalna nov., Krimuldas nov.,Ķekavas nov., Mālpils nov., Mārupes nov., Olaines nov., Ropažu nov., Salaspils nov., Saulkrastu nov., Sējas nov.,Siguldas nov., Stopiņu nov
- Iekļauta standarta CMR apdrošināšana

Itella/DHL parcel conect

Sūtījumu imports no Eiropas valstīm. Iespējams nosūtīt sūtījumus ar svaru līdz 25 kg. Sūtījumu nodošana notiek DHL paku terminālos un saņemšana piegādes adresē Latvijā. Nepieciešams izdrukāt marķējumu pirms paku nodošanas paku termināli. Nestandarta formas pakas, kas nav kvādrātveida nevar tikt nodotas transportēšanai. Piegādes laiks 3-8 darba dienas. Iekļauta standarta CMR apdrošināšana.
 

Piegādes pa pasauli

Economy NON-EU

Sūtījumu eksports un imports uz/ no vairāk kā 220 valstīm ārpus Eiropas Savienības. Iespējams nosūtīt sūtījumus ar svaru līdz 30 kg . Piegādes tiek nodrošinātas sadarbībā ar kurjeru pakalpojumu kompāniju TNT. Sūtījumus ir iespējams izsekot.  Eksporta sūtījumiem nepieciešams izdrukāt marķējumu. Visiem sūtījumiem nepieciešams pievienot invoice ar sūtījuma satura informāciju. Atsevišķiem sūtījumiem var tikt pieprasīta pilnvara no nosūtītāja. Piegādes cenā ir iekļauta tikai eksporta deklarācija. 

Avio NON-EU

Sūtījumu eksports un imports ar aviopārvadājumu  uz/ no vairāk kā 220 valstīm ārpus Eiropas Savienības 1-4 darba dienu laikā. Iespējams nosūtīt sūtījumus ar svaru līdz 30 kg.  Lūdzam ņemt vērā ka uz/no attālinātām teritorijām sūtījuma piegāde var aizņemt līdz 8 darba dienām.  Piegādes tiek nodrošinātas sadarbībā ar kurjeru pakalpojumu kompāniju TNT. Sūtījumus ir iespējams izsekot.  Eksporta sūtījumiem nepieciešams izdrukāt marķējumu. Visiem sūtījumiem nepieciešams pievienot invoice (rēķinu) ar sūtījuma satura informāciju. Atsevišķiem sūtījumiem var tikt pieprasīta pilnvara no nosūtītāja. Piegādes cenā ir iekļauta tikai eksporta deklarācija

Expr. saver NON-EU

Sūtījumu eksports ar aviopārvadājumu uz/ no vairāk kā 220 valstīm ārpus Eiropas Savienības 1-4 darba dienu laikā.  Lūdzam ņemt vērā ka uz/no attālinātām teritorijām sūtījuma piegāde var aizņemt līdz 8 darba dienām. Iespējams nosūtīt sūtījumus ar svaru līdz 40 kg . Paņemšanas tiek veiktas ar vietējo kurjerdienustu. Piegādes tiek nodrošinātas sadarbībā ar kurjeru pakalpojumu kompāniju UPS. Sūtījumus ir iespējams izsekot.  Nepieciešams izdrukāt marķējumu. Visiem sūtījumiem nepieciešams pievienot invoice (rēķinu) ar sūtījuma satura informāciju. Piegādes cenā ir iekļauta eksporta deklarācija.

Avio doc. exp.

Dokumentu eksports un imports ar aviopārvadājumu  uz/ no vairāk kā 220 valstīm ārpus Eiropas Savienības 1-4 darba dienu laikā.  Lūdzam ņemt vērā ka uz/no attālinātām teritorijām sūtījuma piegāde var aizņemt līdz 8 darba dienām.  Piegādes tiek nodrošinātas sadarbībā ar kurjeru pakalpojumu kompāniju TNT. Sūtījumus ir iespējams izsekot.  Eksporta sūtījumiem nepieciešams izdrukāt marķējumu. Ar šo pakalpojumu iespējams nosūtīt tikai dokumentus papīra formātā. 

Express saver DOC.

Dokumentu eksports ar aviopārvadājumu uz/ no vairāk kā 220 valstīm ārpus Eiropas Savienības 1-4 darba dienu laikā.  Lūdzam ņemt vērā ka uz/no attālinātām teritorijām sūtījuma piegāde var aizņemt līdz 8 darba dienām. Piegādes tiek nodrošinātas sadarbībā ar kurjeru pakalpojumu kompāniju UPS. Sūtījumus ir iespējams izsekot.  Nepieciešams izdrukāt marķējumu. Ar šo pakalpojumu iespējams nosūtīt tikai dokumentus papīra formātā.

Fx economy exp.

Sūtījumu eksports un imports uz/ no vairāk kā 220 valstīm ārpus Eiropas Savienības. Iespējams nosūtīt sūtījumus ar svaru līdz 30 kg. Paņemšanas tiek veiktas ar vietējo kurjerdienestu. Piegādes tiek nodrošinātas sadarbībā ar kurjeru pakalpojumu kompāniju Fedex. Sūtījumus ir iespējams izsekot.  Eksporta sūtījumiem nepieciešams izdrukāt marķējumu. Visiem sūtījumiem nepieciešams pievienot invoice ar sūtījuma satura informāciju. Atsevišķiem sūtījumiem var tikt pieprasīta pilnvara no nosūtītāja. Piegādes cenā ir iekļauta eksporta deklarācija.

Fx International Priority exp.

Sūtījumu eksports un imports ar aviopārvadājumu  uz/ no vairāk kā 220 valstīm ārpus Eiropas Savienības 1-4 darba dienu laikā. Lūdzam ņemt vērā ka uz/no attālinātām teritorijām sūtījuma piegāde var aizņemt līdz 8 darba dienām.  Iespējams nosūtīt sūtījumus ar svaru līdz 30 kg. Paņemšanas tiek veiktas ar vietējo kurjerdienestu. Piegādes tiek nodrošinātas sadarbībā ar kurjeru pakalpojumu kompāniju Fedex. Sūtījumus ir iespējams izsekot.  Eksporta sūtījumiem nepieciešams izdrukāt marķējumu. Visiem sūtījumiem nepieciešams pievienot invoice (rēķinu) ar sūtījuma satura informāciju. Atsevišķiem sūtījumiem var tikt pieprasīta pilnvara no nosūtītāja. Piegādes cenā ir iekļauta eksporta deklarācija.

FX DOC.exp.

Dokumentu eksports ar aviopārvadājumu uz vairāk kā 220 valstīm ārpus Eiropas Savienības 1-4 darba dienu laikā.  Lūdzam ņemt vērā ka uz/no attālinātām teritorijām sūtījuma piegāde var aizņemt līdz 8 darba dienām. Piegādes tiek nodrošinātas sadarbībā ar kurjeru pakalpojumu kompāniju Fedex. Sūtījumus ir iespējams izsekot. Nepieciešams izdrukāt marķējumu. Ar šo pakalpojumu iespējams nosūtīt tikai dokumentus papīra formātā.

FX Regional NON-EU

- Piegādes laiks 4-8 darba dienas
- Tiek pieņemtas standarta kartona kastes, kas nav ietītas plēve
- SVARĪGI: Sūtījumu Latvijā paņem vietējais kurjers un nogādā uz Sūti gudri noliktavu.
- Pasūtījumu pieteikšana līdz 14:30 Rīga, Daugavpils, Valmiera, Liepāja
- Pasūtījumu pieteikšana līdz 9:30 Aizkraukle, Alūksne, Balvi, Bauska, Cēsis, Dobele, Gulbene, Jelgava,Jēkabpis, Jūrmala, Krāslava, Kuldīga, Limbaži, Ludza, Madona, Ogre, Preiļi, Rēzekne, Saldus, Talsi, Tukums,Ventspils,Ādažu nov., Babītes nov., Baldones nov., Carnikavas nov., Garkalnes nov., Inčukalna nov., Krimuldas nov.,Ķekavas nov., Mālpils nov., Mārupes nov., Olaines nov., Ropažu nov., Salaspils nov., Saulkrastu nov., Sējas nov.,Siguldas nov., Stopiņu nov
- Iekļauta standarta CMR apdrošināšana

FX Connect NON EU

- Piegādes laiks 4-8 darba dienas
- Tiek pieņemtas standarta kartona kastes, kas nav ietītas plēve
- SVARĪGI: Sūtījumu Latvijā paņem vietējais kurjers un nogādā uz Sūti gudri noliktavu.
- Pasūtījumu pieteikšana līdz 14:30 Rīga, Daugavpils, Valmiera, Liepāja
- Pasūtījumu pieteikšana līdz 9:30 Aizkraukle, Alūksne, Balvi, Bauska, Cēsis, Dobele, Gulbene, Jelgava,Jēkabpis, Jūrmala, Krāslava, Kuldīga, Limbaži, Ludza, Madona, Ogre, Preiļi, Rēzekne, Saldus, Talsi, Tukums,Ventspils,Ādažu nov., Babītes nov., Baldones nov., Carnikavas nov., Garkalnes nov., Inčukalna nov., Krimuldas nov.,Ķekavas nov., Mālpils nov., Mārupes nov., Olaines nov., Ropažu nov., Salaspils nov., Saulkrastu nov., Sējas nov.,Siguldas nov., Stopiņu nov
- Iekļauta standarta CMR apdrošināšana

Express worldwide doc

Dokumentu eksports ar aviopārvadājumu uz vairāk kā 220 valstīm ārpus Eiropas Savienības 1-4 darba dienu laikā.  Lūdzam ņemt vērā ka uz/no attālinātām teritorijām sūtījuma piegāde var aizņemt līdz 8 darba dienām. Piegādes tiek nodrošinātas sadarbībā ar kurjeru pakalpojumu kompāniju DHL. Sūtījumus ir iespējams izsekot. Nepieciešams izdrukāt marķējumu. Ar šo pakalpojumu iespējams nosūtīt tikai dokumentus papīra formātā.

Express worldwide exp.EU

- Piegādes laiks 1-5 darba dienas. Piegādes laiks nav garantēts.
- Aizliegts sūtīt jebkāda veida šķidrumus
- Piegādes cenā nav iekļauta eksporta deklarācija
- SVARĪGI: Sūtījumu Latvijā paņem vietējais kurjers un nogādā uz Sūti gudri noliktavu.
- Pasūtījumu pieteikšana līdz 14:30 Rīga, Daugavpils, Valmiera, Liepāja
- Pasūtījumu pieteikšana līdz 9:30 Aizkraukle, Alūksne, Balvi, Bauska, Cēsis, Dobele, Gulbene, Jelgava,Jēkabpis, Jūrmala, Krāslava, Kuldīga, Limbaži, Ludza, Madona, Ogre, Preiļi, Rēzekne, Saldus, Talsi, Tukums,Ventspils,Ādažu nov., Babītes nov., Baldones nov., Carnikavas nov., Garkalnes nov., Inčukalna nov., Krimuldas nov.,Ķekavas nov., Mālpils nov., Mārupes nov., Olaines nov., Ropažu nov., Salaspils nov., Saulkrastu nov., Sējas nov.,Siguldas nov., Stopiņu nov
​- Iekļauta standarta CMR apdrošināšana

Express worldwide exp.

- Piegādes laiks 1-5 darba dienas. Piegādes laiks nav garantēts.
- Aizliegts sūtīt jebkāda veida šķidrumus
- Piegādes cenā nav iekļauta eksporta deklarācija
- SVARĪGI: Sūtījumu Latvijā paņem vietējais kurjers un nogādā uz Sūti gudri noliktavu.
- Pasūtījumu pieteikšana līdz 14:30 Rīga, Daugavpils, Valmiera, Liepāja
- Pasūtījumu pieteikšana līdz 9:30 Aizkraukle, Alūksne, Balvi, Bauska, Cēsis, Dobele, Gulbene, Jelgava,Jēkabpis, Jūrmala, Krāslava, Kuldīga, Limbaži, Ludza, Madona, Ogre, Preiļi, Rēzekne, Saldus, Talsi, Tukums,Ventspils,Ādažu nov., Babītes nov., Baldones nov., Carnikavas nov., Garkalnes nov., Inčukalna nov., Krimuldas nov.,Ķekavas nov., Mālpils nov., Mārupes nov., Olaines nov., Ropažu nov., Salaspils nov., Saulkrastu nov., Sējas nov.,Siguldas nov., Stopiņu nov
​- Iekļauta standarta CMR apdrošināšana

Nestandarta sūtījumu un palešu piegādes

Sūti gudri speciālais serviss

Paletizēto kravu un nestandarta sūtījumu imports un eksports Eiropas Savienības teritorijā. Lai noteiktu nepieciešamā pakalpojuma izmaksas, Jums jāaizpilda šī forma.